CENNÍK

Konzultácie a terapie

(Konzultácie ani terapie nie sú hradené zdravotnou poisťovňou.)

Cenník platný od 1.4. 2022

Ceny sú platné pri platbe v hotovosti alebo po dohode prevodom na účet.

Pred návštevou je potrebné sa objednať na tel.č. : 0908 075 378

 

Počas prvého sedenia vykonáme celkovú analýzu Vášho stavu prístrojom Bicom OPTIMA v systéme Tradičnej Čínskej Medicíny – zistíme, ktorý element (voda, drevo, oheň, zem, kov), ktorý meridián a ktorý orgán je oslabený, kde sú v tomto systéme blokády a čo ich spôsobuje. Prvá terapiapredstavuje aktiváciu Vašich samoliečiacich procesov, zahŕňa posilnenie oslabených oblastí, uvoľňovanie blokád, podporu vylučovacích orgánov a program vzťahujúci sa na Vaše ťažkosti. Pomocou stroja si vytestujeme konkrétne bylinné tinktúry vhodné práve pre Váš celkový stav a tie si tu môžete zakúpiť. Je vítané ak sú užívané do nasledovnej terapie. Liečba je tak prepojená s fytoterapiou a je oveľa účinnejšia.

DOSPELÝ 60 €

Dieťa (do 15 rokov) 50 €

Po vstupnej diagnostike sa absolvuje približne 5 ďalších sedení (v závislosti od závažnosti Vašich ťažkostí) s časovým odstupom 3 – 4 týždňov (počas ktorých sa samoliečite pomocou tinktúr). Na následnej terapii sa venujeme hlbším blokádam, ďalšej podpore vylučovacích orgánov a podrobnejšej analýze Vašich pretrvávajúcich ťažkostí.

DOSPELÝ 30 €

Dieťa (do 15 rokov) 25 €

V prípade akutného ochorenia je možné vykonať terapiu len na Vašu konkrétnu momentálnu ťažkosť. Toto sedenie zahŕňa len diagnostikovanie konkrétnej oblasti, orgánu a záťaže spôsobujúcej Vaše ochorenie, podporu vylučovacích orgánov a k Vašej ťažkosti prislúchajúcu terapiu.

DOSPELÝ 35 €

Dieťa (do 15 rokov) 30 €

Alergia je neprimeraná obranná reakcia imunitného systému organizmu na látky, s ktorými prichádza do styku. Látky, ktoré u citlivého jedinca spúšťajú alergiu sa nazývajú alergény. Zdravému človeku väčšinou neškodia, ale u citlivého jedinca spôsobujú vyplavenie zvýšeného množstva histamínu, ktorý je zodpovedný za alergické príznaky. Alergia je disharmónia, ktorá v tele nastala. Táto terapia sa vykonáva hlavne počas Vašej alergickej sezóny. Zahŕňa harmonizáciu organizmu, podporu vylučovacích orgánov, desenzibilizáciu organizmu voči základným alergénom a konkrétnym vzorkám priamo z Vášho okolia.

DOSPELÝ 35 €

Dieťa (do 15 rokov) 30 €

Pomocou prístroja Bicom OPTIMA je možné vytestovať vhodnosť, nevhodnosť prípadne alergie na rôzne prípravky a produkty. Týmto postupom vieme vybrať napríklad najvhodnejšiu kombináciu tinktúr na riešenie Vašich ťažkostí, či vhodnú kombináciu Bachových esencií, ale vieme aj vytestovať kozmetiku, či pracie prostriedky.

do 10 prípravkov / produktov 5 €

Pomocou prístroja Bicom OPTIMA je do tela vysielaná zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu, v dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Je dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín – najlepšie čistej neperlivej vody. Dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad. Táto metóda potláča fyzickú závislosť (abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad). Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu). V prípade ťažkostí je možné absolvovať antinikotinový zákrok opakovane – druhý zákrok do 30-tich dní zdarma.

DOSPELÝ 50 €

Tradičná čínska medicína považuje obezitu a nadváhu za hromadenie vlhkosti a hlienu v tele. Táto disharmónia vyžaduje komplexný prístup – nájdenie hlavnej príčiny problému s prihliadnutím na konštitúciu danej osoby a nerovnováhy meridiánov. Terapia na chudnutie zahŕňa podporu vylučovacích orgánov (lymfa, pečeň, obličky, pľúca, hrubé črevo) a ich harmonizáciu k optimálnemu fungovaniu. Pomocou biorezonančného prístroja Bicom OPTIMA sa cez meridiánové body na tele aktivujú jednotlivé orgány. Následne sa pri terapii eliminuje aj chuť na sladké.

Odporúčané aspoň dve sedenia.

DOSPELÝ 25 €

Počas tejto terapie sa aplikujú frekvencie na vyrovnanie a harmonizáciu energetického systému. Vďaka nízkofrekvenčným programom se zasahuje pozitívne do úrovne psychiky a dochádza k ukľudneniu. Odstraňujeme blokády a podporujeme Váš vlastný energetický systém. Súčasne pracujeme aj so sadou Bachových esencií.

DOSPELÝ 25 €

Pomocou Bachových esencií vieme riešiť mnohé emocionálne a psychické stavy. Na základe Vašich ťažkostí si viete sami z kvetov vybrať a zostaviť si tak vlastnú zmes alebo Vám môžem pomôcť krátkou konzultáciou. Ak si vyberáte sami, vyberajte 2 – 7 kvetov. Bachove kvetové esencie nemajú nežiadúce účinky a s veľkým úspechom sa používajú aj u detí, zvierat a tehotných žien.

Popis účinkov jednotlivých esencií, viď kategória Bachove kvetové esencie.

Namiešanie zmesy Bachových esencií 6 €

Konzultácia + namiešanie zmesy Bachových esencií 10 €

Zdravá strava je základom zdravia nášho fyzického tela. Zdravou stravou si dokážeme uzdraviť mnohé problémy. Počas konzultácie Vám vysvetlím čo celistvá rastlinná strava (CRS) je a prečo je pre náš živočíšny druh vhodná. Dozviete sa, ktoré potraviny sú dobré a uzdravujúce a ktoré naopak nie. Objasním Vám teóriu tráviacich časov a vhodných potravinových kombinácií. Poviem Vám aj o problematike suplementácie, ako sa zásobovať vitamínmi a minerálmi prirodzene zo stravy ale aj o tom, kedy je už suplementácia nevyhnutná a ako je to vlatne pri reduktariánstve, vegetariánstve, vegánstve, vitariánstve. Domov odídete s brožúrkou so základmi CRS, tabuľkou tráviacich časov, s tipmi na jednotlivé denné pokrmy a odporúčaniami na miesta, kde sú celistvé potraviny dostupné.

Vhodné pre ľudí, ktorí hľadajú cestu uzdravenia okrem iného aj v strave, pre reduktariánov, vegetariánov, vegánov, vitariánov, tehotné a dojčiace žienky, bábätká i detičky.

30min / 15 €

Pôst je najstaršie, najprirodzenejšie, najlacnejšie a najúčinnejšie liečebné médium. Existujú mnohé druhy pôstov a príprava, priebeh a ukončenie každého z nich má svoje pravidlá. Počas konzultácie Vám jednotlivé pravidlá objasním a spoločne nájdeme systém, ktorý Vám bude vyhovovať.

30min / 15 €

Pred návštevou je potrebné sa objednať na tel.č. : 0908 075 378

PO BIOREZONANČNEJ TERAPII JE DÔLEŽITÉ ZABEZPEČIŤ SI DOSTATOČNÝ PRÍJEM TEKUTÍN ABY SA PODPORILI VYLUČOVACIE SYSTÉMY V TELE. ODPORÚČA SA DENNE VYPIŤASPOŇ 2 LITRE TEKUTÍN – IDEÁLNE PRAMENITEJ VODY, ČAJU ČI RIEDENEJ OVOCNEJ ŠŤAVY.