O MNE

Volám sa Petra Pašmíková a práve mňa nájdete sedieť v Biotéke. Biotéka vznikla s cieľom uzdravovať a v tom duchu aj naďalej funguje. Môj zámer je šíriť osvetu v oblasti vedomého života – osvetu o tom ako vedome narábať so svojim telom na všetkých 4 úrovniach – telesnej, mentálnej, emočnej a duchovnej. Rozhodla som sa vykročiť touto cestou, lebo v istom období života som inú cestu nevidela, za čo som vďačná, lebo ma doviedla až sem a vedie ma ďalej.

V Biotéke vykonávam biorezonanciu pomocou nemeckého prístroja Bicom OPTIMA a v prírodnej lekárni sa venujem fytoterapii – liečbe bylinami. Používam naše lokálne byliny buď v ich natívnej forme, t.j. na čaje, obklady, zápary, potom vo forme tinktúr alebo vo forme éterických olejov.

Moja cesta k uzdravovaniu sa začala už v mojom detstve. Bola som od malička často choré dieťa, u obvodnej lekárky som bola varená pečená. Zápaly pľúc, priedušiek, dutín, prínosových dutín a podobne sa mi neustále opakovali. Ruka v ruke s tým, bola znížená imunita, alergie a astma. Niekoľkokrát do roka som brala antibiotiká a spolu s tým som nepretržite užívala antihistamín a kortikoidy. Časom sa mi začalo zhoršovať trávenie – celá mikroflóra bola narušená – až kým som nedospela do štádia, že som užívala niekoľko druhov antibiotík, z ktorých mi bývalo zle a ani tie nezaberali. Vtedy som sa rozhodla pre zmenu, to bolo v roku 2013. Začala som hľadať a skúšať. Vyskúšala som si na sebe mnoho alternatívnych liečebných systémov a postupne som sa menila. Menila som liečebné prostriedky, menila som svoje zlozvyky, menila som stravu, menila som myslenie, menila som prostredie i ľudí – choroby začali odchádzať a prestali sa vracať. Astma, alergie a ostatné ochorenia dýchacej sústavy odišli ako prvé, druhá sa obnovila mikroflóra a následne začala rásť imunita. Dnes už je to pár rôčkov, čo žiadne lieky neužívam 🙂 Ďalej duchovne rastiem, užívam si život a budujem imunitu.

Cesta uzdravenia a liečenia je vždy prítomná, chce to len odhodlanie a chuť vydať sa po nej. Voľba je na každom z nás.

Som veľmi vďačná, že mi bolo umožnené vydať sa po tejto ceste. Ďakujem hlavne svojim rodičom za to, že ma vždy vo všetkom podporovali a nechali ma slobodne rásť, svojim starým rodičom, za to, že ma usmerňovali v láske k Bohu, prírode a ľuďom, svojej priateľke Tamare Studenej ktorá vykonáva biorezonanciu v Trnave a bola iskričkou v tme a taktiež Katke Valentovičovej, s ktorou sme Biotéku založili a ktorá ma posunula ďalej na mojej ceste.

Teším sa na Vašu navštevu 🙂

                               Peťka