Piešťanská BIOTÉKA predstavuje jedinečné spojenie biorezonancie a prírodnej lekárne. Predstavuje centrum, kde sa môžete dozvedieť viac o sebe, o celistvosti svojho zdravia – o svojom tele, mysli, duši a duchovi.

 "Ľudské telo je chrám. Choroba je trhlina v harmónii. Zdravie je súzvuk." - Hippokrates

Naše zdravie je súzvukom našich 4 tiel tvoriacich celok:

  • FYZICKÉ TELO: Naše hmotné telo o ktoré sa môžme starať hlavne vhodnou životosprávou - stravou, pohybom a pobytom na slniečku. Životospráva by sa mala odvíjať od fyziológie ľudského tela a od našej vlastnej konštitúcie (to čo sme dostali do vienka od našich predkov) a od našich konkrétnych potrieb. Vedomá výživa nastavená na mieru je jedným z kľúčov k zdraviu fyzického tela.
  • EMOCIONÁLNE TELO: Naše pocity, ktoré sú mostom medzi fyzickým a mentálnym telom. Je dôležité emócie príjmať také aké sú, prežiť si ich a nechať ich opäť odísť. Ako pomocná barlička môžu poslúžiť Bachove esencie, ktoré Vám rada namiešam.
  • MENTÁLNE TELO: Naše myšlienky, názory, vzorce, pravdy, programy a vnímanie sveta. Diskusia a rozbor našich myšlienok nám môže pomôcť prísť na to, vzorce nám už neslúžia, ktoré zlozvyky by bolo dobré odbúrať a ktoré "dobrozvyky" možno do svojho života pre svoj prospech a rozvoj zaradiť. Patria sem aj naše vzťahy. Vzťah človeka samého so sebou, s rodinou, priateľmi, kolegami i so zdanlivo cudzími ľuďmi.
  • DUCHOVNÉ TELO: Naša viera. Viera v Boha, v Matku Prírodu, vo Vyššiu silu, v Sily Vesmíra ale aj obyčajná viera v to, že niečo dokážeme a že sa uzdravíme. Viera nás vedie k lepším výsledkom.


Je dôležité starať sa o všetky 4 telá. Hovorí sa, že každé z nich je zodpovedné za 25% z našeho zdravia. Je dôležité dbať na to, čo príjmame a čo púšťame. Mnohí v dnešnej dobe zažívame stres (stress z angl. tlak), buď tlačíme sami na seba, alebo nechávame na nás tlačiť niekoho iného. Občas sa dostávame do situácií, ktoré nám nie sú úplne komfortné - vystupujeme zo svojej komfortnej zóny. A práve tieto okamihy nám majú slúžiť k učeniu. Ak už ochorie naše fyzické telo, je to manifestácia oslabeného emocionálneho, mentálneho alebo duchovného tela (alebo aj všetkých naraz). Aby sme chorobu zvládli, je dôležité prísť na to prečo choroba prišla, prečo práve teraz, prečo práve tam kam prišla a prečo práve k nám. To je cesta učenia a sebapoznávania - cesta ku zdraviu.

Som rada, že môžem ľuďom rozširovať obzory a sprevádzať vás v oblasti vedomého života.

 

Teším sa na Vás v piešťanskej Biotéke.

Peťka

 

 

NWU5N