Cenník

Konzultácie a terapie

(Konzultácie ani terapie nie sú hradené zdravotnou poisťovňou.)

Cenník platný od 1.12. 2018

Ceny sú platné pri platbe v hotovosti alebo po dohode prevodom na účet.

 

Vstupná konzultácia a diagnostika + základná terapia
(
90-120 minút)

Počas prvého sedenia vykonáme celkovú analýzu Vášho stavu prístrojom Bicom OPTIMA v systéme Tradičnej Čínskej Medicíny – zistíme, ktorý element (voda, drevo, oheň, zem, kov), ktorý meridián a ktorý orgán je oslabený, kde sú v tomto systéme blokády a čo ich spôsobuje. Prvá terapia predstavuje aktiváciu Vašich samoliečiacich procesov, zahŕňa posilnenie oslabených oblastí, uvoľňovanie blokád, podporu vylučovacích orgánov a program vzťahujúci sa na Vaše ťažkosti. Pomocou stroja si vytestujeme konkrétne bylinné tinktúry vhodné práve pre Váš celkový stav a tie si tu môžete zakúpiť. Je vítané ak sú užívané do nasledovnej terapie. Liečba je tak prepojená s fytoterapiou a je oveľa účinnejšia.

Dospelý 50 €

Dieťa (do 15 rokov) 40 €

 

Následná terapia (60 minút)

Po vstupnej diagnostike sa absolvuje približne 5 ďalších sedení (v závislosti od závažnosti Vašich ťažkostí) s časovým odstupom 3 – 4 týždňov (počas ktorých sa samoliečite pomocou tinktúr). Na následnej terapii sa venujeme hlbším blokádam, ďalšej podpore vylučovacích orgánov a podrobnejšej analýze Vašich pretrvávajúcich ťažkostí.

Dospelý 25

Dieťa (do 15 rokov) 20 €

 

Akutná terapia (60 minút)

V prípade akutného ochorenia je možné vykonať terapiu len na Vašu konkrétnu momentálnu ťažkosť. Toto sedenie zahŕňa len diagnostikovanie konkrétnej oblasti, orgánu a záťaže spôsobujúcej Vaše ochorenie, podporu vylučovacích orgánov a k Vašej ťažkosti prislúchajúcu terapiu.

Dospelý 30

Dieťa (do 15 rokov) 25 €

 

Akutná terapia – alergie (60 minút)

Alergia je neprimeraná obranná reakcia imunitného systému organizmu na látky, s ktorými prichádza do styku. Látky, ktoré u citlivého jedinca spúšťajú alergiu sa nazývajú alergény. Zdravému človeku väčšinou neškodia, ale u citlivého jedinca spôsobujú vyplavenie zvýšeného množstva histamínu, ktorý je zodpovedný za alergické príznaky. Alergia je disharmónia, ktorá v tele nastala. Táto terapia sa vykonáva hlavne počas Vašej alergickej sezóny. Zahŕňa harmonizáciu organizmu, podporu vylučovacích orgánov, desenzibilizáciu organizmu voči základným alergénom a konkrétnym vzorkám priamo z Vášho okolia.

Dospelý 30

Dieťa (do 15 rokov) 25 €

 

Vytestovanie prípravkov a produktov

Pomocou prístroja Bicom OPTIMA je možné vytestovať vhodnosť, nevhodnosť prípadne alergie na rôzne prípravky a produkty. Týmto postupom vieme vybrať napríklad najvhodnejšiu kombináciu tinktúr na riešenie Vašich ťažkostí, či vhodnú kombináciu Bachových esencií, ale vieme aj vytestovať kozmetiku, či pracie prostriedky.

do 10 prípravkov / produktov 5

 

 

Antinikotínová terapia (60 minút) + čip

Pomocou prístroja Bicom OPTIMA je do tela vysielaná zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu, v dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Je dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín – najlepšie čistej neperlivej vody. Dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad. Táto metóda potláča fyzickú závislosť (abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad). Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu). V prípade ťažkostí je možné absolvovať antinikotinový zákrok opakovane – druhý zákrok do 30-tich dní zdarma.

Dospelý 40 €

 

Terapia na podporu chudnutia a vylučovania + čip s nahratou terapiou

Tradičná čínska medicína považuje obezitu a nadváhu za hromadenie vlhkosti a hlienu v tele. Táto disharmónia vyžaduje komplexný prístup – nájdenie hlavnej príčiny problému s prihliadnutím na konštitúciu danej osoby a nerovnováhy meridiánov. Terapia na chudnutie zahŕňa podporu vylučovacích orgánov (lymfa, pečeň, obličky, pľúca, hrubé črevo) a ich harmonizáciu k optimálnemu fungovaniu. Pomocou biorezonančného prístroja Bicom OPTIMA sa cez meridiánové body na tele aktivujú jednotlivé orgány. Následne sa pri terapii eliminuje aj chuť na sladké.

 

Odporúčané aspoň dve sedenia.

Dospelý 25 €

 

Antistresová terapia + čip s nahratou terapiou

Počas tejto terapie sa aplikujú frekvencie na vyrovnanie a harmonizáciu energetického systému. Vďaka nízkofrekvenčným programom se zasahuje pozitívne do úrovne psychiky a dochádza k ukľudneniu. Odstraňujeme blokády a podporujeme Váš vlastný energetický systém. Súčasne pracujeme aj so sadou Bachových esencií.

Bachové kvetové esencie sa používajú na podporu človeka pri problémových emocionálnych stavoch, ktoré ústia do jeho fyzických zdravotných ťažkostí (psychosomatických ochorení). Súbor 38 kvetových esencií je výsledkom dlhoročnej práce anglického lekára – chirurga, patológa, bakteriológa a homeopata Dr. Edwarda Bacha (1886 – 1936).

Bachove esencie Vám viem namiešať aj na mieru na dlhodobejšie užívanie. Viď kategória Bachove kvetové esencie.

Dospelý 25 €

 

Namiešanie Bachových kvetových esencií s konzultáciou alebo bez

Pomocou Bachových esencií vieme riešiť mnohé emocionálne a psychické stavy. Na základe Vašich ťažkostí si viete sami z kvetov vybrať a zostaviť si tak vlastnú zmes alebo Vám môžem pomôcť krátkou konzultáciou. Ak si vyberáte sami, vyberajte 2 – 7 kvetov. Bachove kvetové esencie nemajú nežiadúce účinky a s veľkým úspechom sa používajú aj u detí, zvierat a tehotných žien.

Popis účinkov jednotlivých esencií, viď kategória Bachove kvetové esencie.

 

Namiešanie zmesy Bachových esencií 6 €

Konzultácia + namiešanie zmesy Bachových esencií 10 €

 

Pred návštevou je potrebné sa objednať na tel.č. : 0908 075 378

 

PO AKEJKOĽVEK TERAPII JE DÔLEŽITÉ ZABEZPEČIŤ SI DOSTATOČNÝ PRÍJEM TEKUTÍN ABY SA PODPORILI VYLUČOVACIE SYSTÉMY V TELE. ODPORÚČA SA DENNE VYPIŤ ASPOŇ 2 LITRE TEKUTÍN – IDEÁLNE PRAMENITEJ VODY, ČAJU ČI RIEDENEJ OVOCNEJ ŠŤAVY.

N2JkN